Montáž sádrokartonu - PR články zdarma

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Přehled PR článků > PR články stavba

Montáž sádrokartonu


Naše firma se již více než  10 let zabývá suchým stavebnictvím, zejména montáží sádrokartonu a zateplením fasád. Jsme předním dodavatelem suchých staveb v Olomouckém kraji, ale naše práce si můžete prohlédnout po celé ČR i v zahraničí.

Naši pracovníci mají letité zkušenosti v oboru suchého stavebnictví. Na veškeré námi prováděné práce máme certifikáty a osvědčení.
Montáž sádrokartonu - osvětlení
Používame kvalitní materiály od důvěryhodných dodavatelů. Montujeme stěny FERMACELL, stropní podhledy OWA, protipožární konstrukce systému KNOUF a na fasády, zateplení, sanace, obklady a dlažby materiály  WEBER.

Mezi naše běžné zakázky patří rekonstrukce půdních prostor, kde sami provádíme veškeré stavební práce (Příčky, podlahy, stropy, obklady, zateplení apod.), elektroinstalace, topení a vodařinu provádí naši partneři.Naši pracovníci Vám také bezplatně pomohou se zajištěním financování Vaší rekonstrukce, či stavby. Jsme v seznamu odborných dodavatelů a vyřizujeme státní dotace projektu ,, zelená úsporám".

Jsme odborníky na montáže sádrokartonových systémů, naše dlouholetá praxe a odpovědný přístup, zajišťují spokojenost všem našim zadavatelům stavebních zakázek.

Josef Minarčík, MP-2, s.r.o.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky